• FSTS slide
  • FSTS slide
  • FSTS paslaugos
  • FSTS naujienos

Apie mus

UAB „FSTS“ – tai privataus kapitalo logistikos įmonė, užsiimanti tarptautinių krovinių gabenimu ir ekspedijavimu. Savo veiklą pradėjome 2009 metais, tiekdami specializuotas skubių krovinių gabenimo paslaugas į Europos šalis bei iš jų. Šiuo metu, išaugus klientų poreikiams, įmonė išplėtė veiklą ir tiekia pilną logistikos paslaugų spektrą.

2015 metais UAB „FSTS“ persikėlė į nauja biurą, esanti Taikos pr. 141, Kaune. 2016 metais veiklą pradėjo naujas biuras ir terminalas Motorų g. 4, Vilniuje.

Esame motyvuota profesionalų komanda, teikianti individualius transporto ir logistikos sprendimus. UAB „FSTS“ veikla grindžiama inovatyviu mąstymu, greitu ir lanksčiu sprendimų priėmimu. Pagrindiniai įmonės tikslai - atsakingas požiūris į kliento poreikius, ekologija, ilgalaikės partnerystės siekis, vertybėmis grįstos logistikos profesionalų komandos kūrimas.

Mes siekiame nuolatinio progreso bei optimalių rezultatų. Spręsdami kasdienius logistikos iššūkius, augame ir tobulėjame, kartu su augančiais mūsų klientų ir partnerių poreikiais.